KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16108390

nr 1610 8390

Carborundumetsning

Teodor Radic. Signerad, numrerad ea, yttermått inklusive ram: 67x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:26:31